General Fiat Punto Grande 2007 Query

Currently reading:
General Fiat Punto Grande 2007 Query

Bexxstarr

New member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
2
Points
1
Location
Manchester
Hi,

I recently bought a Fiat Punto Grande 2007 and every now and again the strip of buttons on the dashboard stops working, then starts again; at first i thought maybe i had pressed something, but it's stopped working again and i cannot figure out why! It's just the small strip, which has the hazard light, central locking and city steering button on, if anyone can shed any light? I have attached a photo.

Many thanks!

Bex
 

Attachments

  • 20230221_155304.jpg
    20230221_155304.jpg
    375.5 KB · Views: 62
261/5000

Fordítási találatok​

Fordítási találat​

star_border
Szerintem húzd ki a rádiót, akkor hátulról érheted el a gombokat. Ellenőrizze a csatlakozókat. Izzót kellett cserélnem. Minden jól működött, de a sötétben nehéz volt megtalálni a kapcsolókat. A műszerfalon és a középkonzolon 1-2 izzó alig világított.
Szia,

Nemrég vettem egy Fiat Punto Grande 2007-et, és időnként a műszerfalon lévő gombcsík nem működik, majd újraindul; először azt hittem, hogy megnyomtam valamit, de újra leállt, és nem értem, miért! Csak az a kis csík, amin a vészvillogó, a központi zár és a városi kormánygomb is be van kapcsolva, hátha tud valaki rávilágítani? Mellékeltem egy fényképet.

Nagyon köszönöm!

Bex
 
Back
Top